top of page



HENRY WOOL найвища якість в гармонії з природою

Як відрізнити натуральну та штучну вовну?
Як не купити підробку "під натуральну вовну"?
Що доводить натуральність вовняного виробу?
ТМ "Henry Wool" намагається оновлювати колекцію тканин та виробів кожного сезону, враховуючи побажання клієнтів та тенденції мінливої моди.
Нажаль на ринку вовняних виробів з'являється все більше бажаючих заробити гроші на підробці якісної продукції (у тому числі і нашої ТМ "Henry Wool") видаючи за натуральну високоякісну вовну вироби з низько класифікованої вовни (яка не має відповідних теплообмінних, гігроскопічних, лікувально-реабілітаційних властивостей), вироби напіввовняні, фарбовані синтетичними матеріалами, вироби з вовни переробленої після утилізації старих виробів, а деякі особливо зухвалі "бізнесмени" видають за натуральну вовну цілковиту синтетику.
Такі, нечисті на руку "торгаші" слідкують за взірцями тканин ведучих у цій галузі виробників та намагаються їх якнайшвидше "копіювати".
Нашим майбутнім клієнтам ми наполегливо радимо отримати максимальну інформацію про натуральну вовну, перед тим, як оформити купівлю в інтернеті.
Обов'язково запитуйте у продавців сертифікати на пропоновану ними продукцію. Особливу увагу приділіть наявності сертифікату "WOOLMARK" та співпадінню номеру сертифікату з номером на вовняних виробах.
Рекомендація для покупців натуральної вовни.
Як відрізнити натуральну 100% вовну від вовни штучної, або напів-штучної (із домішками синтетичних волокон) в домашніх умовах? Наскубайте з основи тканини невелику кількість ворсинок та підпалить. Запах при цьому значення не має (як часто стверджують), важливо як саме горить вовна і що залишається після процесу згорання. Якщо продавець впевнений в якості свого товару, він дозволить вам це зробити, у всякому разі ми вам це дозволимо :), якщо ні - уникайте такого продавця. Його товар не відповідає заявленій якості!)
Натуральна вовна згоряє без найменшого залишку, повністю перетворюючись на чорний попіл, найменші додатки синтетики спікаються в крихітні тверді кульки.
Крім цього, важливо знати, що натуральна вовна не горить, а тліє. Вовна важко займистий матеріал. Вовняною ковдрою навіть можливо захиститись залишаючи місце пожежі. Щоб вовна згоріла повністью, вам доведеться постійно піддавати її впливу відкритого вогню, синтетика ж горить сама по собі.





bottom of page